batuhankaracakaya
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.batuhankaracakaya.ile.biz

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Muhammet Aydoğmuş

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
Muhammet_Aydoğmuş
Muhammet Aydoğmuş Vide
MesajKonu: Muhammet Aydoğmuş Muhammet Aydoğmuş Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 7:00 pm

Merhaba!
Ben Mersin'de yaşıyorum.28 Mayıs doğumluyum.İkizler burcuyum.Bu yüzden iki kişiliğim var gibi..Smile
Okulda çok sessizimdir.Öğretmenler hariç kimse beni konuşturamaz.Bu yüzden pek dostum olduğu söylenemez.Ama internette okuldaki suskunluğuma nazaran konuşkanımdır.
Araba çizmek en büyük hobim.Özellikle kendi arabalarımı tasarlamaktan çok hoşlanıyorum.Bu konuda kötü olduğum söylenemez.Sadece tonlama yapamıyorum.Daha doğrusu benim için ya her hep ya hiç anlyayışı vardır.Bu yüzden tonlama yapabildiğim yerleri de tonlamam.Ama bu konuyla ilgili resim kursuna gideceğim.
Star Wars film ve oyunlarının (Star Wars Forces Unslehea mı ne var Very Happy o hariç.Çünkü bilgisayarım kaldırmıyor Sad )bitirdim.
Star Wars'a aşinayım.Özellikle filmdeki X Kanat Savaşçısına bitiyorum. Very Happy Gerçi 16 km uzunluğundaki Star Destroyer'de ayrı bir şey. Very Happy
Normal hayatta asosyal gibi bir şeyim. Smile Konuşmadan saatlerce durabilirim.
Classic,Jazz ve Solo müzikleri severim.
Türkçe hariç derslerimde gayet başarılıyım.(7.sınıfa kadar sadece Türkçe'm dörttü.)türkçe'de başarılı olamasamda Türkçe'yi internette katledenlere aşırı bir nefretim vardır.Yolda görsem dövebilecek kadar.
Şuanlık ilgi alanım 2.Dünya Savaşı.Her ne kadar kötü bir savaş olsada...Uzak tarihten çok yakın tarihi merak ediyorum.

Ayrıca buradan SBS'yi kınıyorum. Very Happy Smile

Muhammet Aydoğmuş

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası